edunio

FAQ

Nejčastější dotazy a odpovědi.

Co vás zajímá Ptáte se a my odpovídáme

Neváhejte nám i kdykoliv napsat nebo zavolat.

EDUNIO je vhodné pro každou organizaci, která chce školit, vzdělávat a informovat zaměstnance online.

Široké možnosti nastavení a funkcionalit předurčují EDUNIO k plnění i těch nejnáročnějších úkolů v rámci komplikované organizace vzdělávání ve velkých korporacích.

Možnost individuálního nastavení, intuitivní prostředí pro všechny uživatelské role a jednoduchá tvorba vlastního obsahu nahrávají požadavkům středních a menších organizací.

Pokud hledáte jen co nejlevnější řešení online školení v oblasti BOZP a PO (vč. Školení řidičů a První pomoci), vyzkoušejte naši jednoduchou platformu INSTRUCTOR.

Ano.

Pro usnadnění správy dat a jednoduché přihlašování pro uživatele nabízíme propojení EDUNIO s jakýmkoliv jiným IT systémem.

Prozatím se nám podařilo čelit úspěšně všem výzvám a propojili jsme EDUNIO se všemi systémy podle klientských požadavků.

Někdy je to snažší, jindy to chce trochu času. Obvykle záleží zejména na podpoře na straně IT systému zákazníka. Pokud Vaše požadavky a komunikace musí díky užívání globálního řešení cestovat kolem celého světa, může být řešení časově náročnější.

Pro podrobnosti nás neváhejte kontaktovat.

Jasně.

Stačí, aby s EDUNIO uměly komunikovat prostřednictvím obecně využívaných standardů (SCORM).

Obojí.

V drtivé většině však zákazníci upřednostňují Cloud.

A my také :-)

Hned několika způsoby. A to těmi nejjednoduššími možnými.

  • PPT Learning - vyrábějte si kurzy jednoduše v PowerPointu nebo Keynotes. 
  • Course Builder - vytvářejte kurzy přímo v EDUNIO. 
  • Test Builder - v EDUNIO můžete pohodlně vytvářet i vlastní testy. 
  • DMS - pokud potřebujete zaměstnance "jen" jednoduše seznámit s nějakým dokumentem, můžete využít modul DMS. 
  • Knihovna a Katalog kurzů - kromě obsahu, který budou muset zaměstnanci absolvovat povinně, postavte v EDUNIO celou přehlednou firemní informační základnu.

Kontakt Nenašli jste odpověď?

Nastavíme Vaše online vzdělávání, proškolíme Vás, propojíme EDUNIO s Vašimi IT systémy a dále Vám poskytneme vždy okamžitou podporu. Při vývoji pečlivě nasloucháme Vaší zpětné vazbě.

Helpdesk a kontakty
edunio edunio
Helpdesk EDUNIO

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

Souhlasím