Školení řidičů

Interaktivní e-learnignový kurz školení řidičů.

Řízení motorových vozidel na pracovních cestách je nejčastější příčinou závažných pracovních úrazů!

Online kurz Školení řidičů je skvělým nástrojem praktické prevence rizk, který významně napomáhá chránit zdraví zaměstnanců a předcházet vysokým nákladům na odškodnění následků dopravních nehod zaměstnanců.

Seznámí zaměstnance se zvláštními právními předpisy pro řízení motorových vozidel na pracovních cestách, zásadami bezpečné jízdy a postupy v mimořádných situacích (dopravní nehoda). Dále přináší interaktivní formou například vysvětlení praktických zásad defenzivní a úsporné jízdy, vysvětlení problematických, seznámení s novinkami a změnami vč. pravidelného informování při změnách právní úpravy.  

V kurzu najdete srozumitelný výklad problematiky i veškerou související legislativu udržovanou v aktuálním znění.

Témata v kurzu 

Zvláštní právní úprava a požadavky BOZP při řízení motorových vozidel na pracovních cestách * Povinnosti před jízdou * Pravidla silničního provozu  - problematická pravidla, změny, novinky * Dopravní značení * Dopravní nehoda * Zásady bezpečné jízdy * Cesta do zahraničí * Mikrospánek * 5P defenzivní jízdy * Úsporná jízda *  Situace na silnicích - praktické interaktivní kvízy

  • Součástí kurzu je závěrečný test pro ověření znalostí, certifikát o absolvování s požadovanými náležitostmi a osnova školení.
  • Ke kurzu je poskytována odborná lektorská podpora - garance obsahu, aktualizace při změnách legislativy, odpovědi na dotazy.
  • Aktualizační servis zahrnuje i aktivní seznamování se změnami v pravidlech silničního provozu při změnách legislativy.
  • Jazykové verze CZ, EN, SK.

Upravte si kurz na míru

Při poskytování našich služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.
Nastavení můžete kdykoliv změnit v nastavení vašeho prohlížeče.
OK